Szerelő

Szerelő  (Országosan szerelt, kültéri vagyonvédelmi rendszer telepítéséhez keresünk szerelő munkatársat)

Feladatai:

Vezető szerelő irányításával

- Elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése

- Fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása

- Rendszeres vidéki, több napos, kültéri munkavégzés

Elvárás:

  • B. kat. jog.

  • Elektromos kézi szerszámok használata

  • jó fizikai állapot

  • monotonitás tűrés

Előny:

  • hegesztésben való jártasság

  • fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalat

  • vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő versenyképes bérezés

  • Sikerorientált, stabil vállalati háttér

  • Inspiráló munkakörnyezet

  • Képzések

Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5., teljes munkaidő.

A kiválasztás menete:

  1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.huemail címre a pozíció megjelölésével.

  2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.

  3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú.