Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs (Szeged)

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból (hideg-meleg hívás)

  • Potenciális ügyfelek telefonon történő megkeresése és a termékek, szolgáltatások értékesítése

  • Igény esetén az ügyfelek írásos tájékoztatása

  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása vállalatirányítási rendszerben

  • Munkaköréhez kapcsolódó rendszerek, szabályozások összefüggéseinek ismerete

  • Ügyfél elégedettségmérés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség

  • Értékesítési véna

  • Min. 1 éves aktív call centerben/ telesales-ben szerzett tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság, türelem

  • Microsoft Office programok (Excel, World) felhasználói szintű ismerete (SAP ismeret előny)

  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos munkalehetőség

  • Utazási költségtérítés

  • Belső továbbképzések

Fényképes önéletrajzokat a hr@lochner.hu email címre várunk!

Szerelő

Szerelő  (Országosan szerelt, kültéri vagyonvédelmi rendszer telepítéséhez keresünk szerelő munkatársat)

Feladatai:

Vezető szerelő irányításával

- Elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése

- Fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása

- Rendszeres vidéki, több napos, kültéri munkavégzés

Elvárás:

  • B. kat. jog.

  • Elektromos kézi szerszámok használata

  • jó fizikai állapot

  • monotonitás tűrés

Előny:

  • hegesztésben való jártasság

  • fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalat

  • vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő versenyképes bérezés

  • Sikerorientált, stabil vállalati háttér

  • Inspiráló munkakörnyezet

  • Képzések

Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5., teljes munkaidő.

A kiválasztás menete:

  1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.huemail címre a pozíció megjelölésével.

  2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.

  3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú.