Pályázatkezelő ügyintéző

Munkatársat keresünk pályázatok előkészítésére, megnyert pályázatok lebonyolítására, koordinálására a pályázatban együttműködő partnerekkel, az ügyviteli rendszerben a pályázatok adatainak rögzítésére, nyilvántartására.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  •  Pályázatok előkészítése
  •  Megnyert pályázatok lebonyolítása, koordináció a pályázatban közreműködő partnerekkel, a projektmenedzsment tagjaival, az egyes pályázatokra vonatkozó jogszabályi, pályázati előírások betartása
  • Ügyviteli rendszerekben a pályázatok főbb adatainak rögzítése és frissítése

Előnyök:

  •  Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  •  Van legalább 3 év munkatapasztalata
  •  Kiváló a kommunikációs készsége szóban és írásban
  •  Van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt (magabiztos word és excel használat előny)
  •  Önállóan, megbízhatóan, felelősségteljesen végzi a munkáját
  •  Következetes és feddhetetlen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A pozíció betöltése:

  • Azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5., teljes munkaidő.

A kiválasztás menete:

  1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu e-mail-címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 600) telefonszámon.
  2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.
  3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú

Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu e-mail-címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 600) telefonszámon.

Munkaidő

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5.

u

Kérdésed van?

Keressen fel hr@lochner.hu e-mail-címen a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 600) telefonszámon.

Folyamatos felvétel.
Kapcsolati adatok kitöltése
Nyitott pozíciók
Önéletrajz feltöltése

Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf

Lochner Vagyonvédelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

6724 Szeged,
Vásárhelyi Pál u. 3-5.

Telefon: +36 (30) 436 5844
Skype: lochnerszeged
E-mail: info@lochner.hu

Ügyfélszolgálati nyitvatartásunk

Hétfő: 07:30-16:30
Kedd: 07:30-16:30
Szerda: 07:30-16:30
Csütörtök: 07:30-16:30
Péntek: 07:30-14:30

Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy társaságunk személyes ügyfélszolgálata, illetve pénztára további rendelkezésig zárva tart az új típusú koronavírus további terjedésének megakadályozása céljából, az Ön és kollégáink egészségének, biztonságának megóvása érdekében. Kérjük, hogy ezen időszakban válassza a továbbra is működő online felületeinket, illetve központi telefonszámunkat, vagy megkeresését eljuttathatja hozzánk írásban is, e-mail- és postacímünk bármelyikére. Honlapunkon minden információt megtalál, online felületeink használatával időt és energiát takaríthat meg. Számlái befizetéséhez sem szükséges irodánkat felkeresnie, azok befizetését intézheti átutalással elektronikusan, vagy csekkes postai befizetéssel. Társaságunk folyamatosan nyomon követi a járványügyi helyzettel kapcsolatos fejleményeket, további intézkedést szükség esetén ennek ismeretében teszünk.

Elérhetőségeink:
Diszpécser szolgálat: +36 30 299 7444
Műszaki hibabejelentés, karbantartás:
Elektromos kerítés:
Göndös Tamás +36 30 288 0272, gondos.tamas@lochner.hu
Kiss György +36 30 141 0268, kiss.gyorgy.peter@lochner.hu
Riasztórendszer, kamera rendszer:
Rostás Roland +36 30 386 4228, support@lochner.hu
Pécsi Norbert +36 30 655 5535, pecsi.norbert@lochnergroup.hu
Számlázással kapcsolatosan:
Kacziba Edina +36 30 436 5844 500-as mellék, szamlazas@lochner.hu
Szerződéssel kapcsolatosan:
Geleta Liliána +36 30 181 4011, szerzodes@lochner.hu
Személyi asszisztens:
Kanyó Klaudia +36 30 195 3792, office@lochner.hu
Ingatlannal kapcsolatosan:
Farkas Zsolt Géza +36 30 815 4583, farkas.zsolt.geza@lochner.hu