Szerelő

Munkalehetőség a vagyonvédelmi rendszerek elit alakulatánál! Csatlakozz hozzánk!A Dél-Alföld és Szeged legnagyobb vagyonvédelmi szolgáltatója csapattársat keres! Érdekelnek a szerszámok és szívesen szerelsz, javítasz dolgokat? Szeretnél egy piacvezető, stabil hátterű cégnél, egy jó hangulatú csapat tagjaként dolgozni? Akkor gyere a legkiválóbb szerelők mellé kültéri elektromos kerítésvédelmi rendszereket telepíteni, szerelni és a telepített rendszereket karbantartani. Velünk a legtapasztaltabbakkal dolgozhatsz együtt, hiszen telepítettünk már rendszereket ismert és kevésbé ismert embereknek, cégeknek és önkormányzatoknak.

Feladatok:

  • csapatvezető irányítása mellett elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése
  • az említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása

Téged keresünk, ha:

  • úgy érzed képes lennél a fent említett feladatokat ellátni, van hasonló tapasztalatod
  • van gyakorlatod elektromos és kézi szerszámok használatában
  • szeretnél egy fiatalos csapat tagjaként jó hangulatban dolgozni
  • szeretnél biztos, versenyképes jövedelmet szerezni
  • szívesen eljutnál az ország több pontjára is
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • jó a fizikai állapotod

Előny jelent:

  • ha van jártasságod hegesztésben
  • fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalatod
  • vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítmény orientált jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Minőségi munkakörnyezet (szerszámok és járművek)
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőség

A kiválasztás menete:

  1. Küldd el fényképes önéletrajzod a hr@lochner.huemail címre a pozíció megjelölésével vagy hívj hétfőtől-péntekig 8:00-16:00-ig a +3630436-5844 116-os melléken.
  2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.
  3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú.

Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu e-mail-címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 116) telefonszámon.

Munkaidő

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5.
u

Kérdésed van?

Keressen fel hr@lochner.hu e-mail-címen a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 116) telefonszámon.

Folyamatos felvétel.
Kapcsolati adatok kitöltése
Nyitott pozíciók
Önéletrajz feltöltése

Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf

Lochner Vagyonvédelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

6724 Szeged,
Vásárhelyi Pál u. 3-5.

Telefon: +36 (30) 436 5844
Skype: lochnerszeged
E-mail: info@lochner.hu

Ügyfélszolgálati nyitvatartásunk

Hétfő: 07:30-16:30
Kedd: 07:30-16:30
Szerda: 07:30-16:30
Csütörtök: 07:30-16:30
Péntek: 07:30-14:30