Vagyonvédelmi szerelő

Munkatársat keresünk, aki jártas vagyonvédelmi- és gyengeáramú rendszerek telepítésében, kitartó és diszkrét munkavégzésre képes, valamint Szegeden vagy környékén lakik.

Feladatai:

  • Vagyonvédelmi/biztonságtechnikai rendszerek szerelése/telepítése érintésvédelmi, munka- és tűzvédelmi előírások betartása mellett
  • A fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása
  • Egyéb a gyengeáramú és villanyszerelés körébe tartozó telepítési munkák elvégzése

Elvárás:

  • Diszkrét, precíz munkavégzés
  • Számítógépes programok ismerete (Word, Excel, Internet )
  • Nagyfokú érdeklődés gyengeáramú rendszerek és hálózatok iránt
  • B kat. jog.

Előny:

  • Szakirányú (riasztórendszer szerelői vagy gyengeáramú, esetleg villanyszerelői) végzettség
  • Szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő versenyképes bérezés
  • Sikerorientált, stabil vállalati háttér
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Képzések

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5., teljes munkaidő.

A kiválasztás menete:

  1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu e-mail-címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 116) telefonszámon.
  2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.
  3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú

Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu e-mail-címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 116) telefonszámon.

Munkaidő

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5.
u

Kérdésed van?

Keressen fel hr@lochner.hu e-mail-címen a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől péntekig 08:00-16:00-ig a +36-30/436-5844 (mellék: 116) telefonszámon.

Folyamatos felvétel.
Kapcsolati adatok kitöltése
Nyitott pozíciók
Önéletrajz feltöltése

Engedélyezett fájltípusok: doc, docx, pdf

Lochner Vagyonvédelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

6724 Szeged,
Vásárhelyi Pál u. 3-5.

Telefon: +36 (30) 436 5844
Skype: lochnerszeged
E-mail: info@lochner.hu

Ügyfélszolgálati nyitvatartásunk

Hétfő: 07:30-16:30
Kedd: 07:30-16:30
Szerda: 07:30-16:30
Csütörtök: 07:30-16:30
Péntek: 07:30-14:30